Witamy

Witamy serdecznie na stronie skup-samochodów.pl

Firma nasza prowadzi skup aut w całej polsce.

Skup samochodów płaci gotówką od ręki za każde auto na terenie całej Polski. Wrocław, Katowice, Kraków, Poznań, Łódź, Częstochowa, Bielsko-Biała, Kielce, Kalisz, Ostrów wlkp. i Warszawa to główne miasta naszego skupu. Województwa w których działa skup samochodów: dolnośląskie, lubuskie, śląskie, mazowieckie, świętokrzyskie, opolskie, łódzkie i małopolskie.

Już nie musisz jeździć na giełdy, nie musisz dawać ogłoszeń i nie musisz poświęcać swojego cennego czasu. Wystarczy, że wypełnisz formularz pozostawiając nam swoje dane a nasz wykwalifikowany pracownik zajmie się resztą. Skup Aut działa błyskawicznie. Do godziny czasu od otrzymania informacji, nasz rzeczoznawca wyceni Twoje auto. Po otrzymaniu naszej wyceny, Ty podejmujesz decyzje kiedy chcesz dokonać transakcji.

Skup Aut przyjedzie z gotówką pod wskazany przez Ciebie adres, bądź zaprosi Cię do siedziby naszej firmy. Wszelkie formalności i opłaty pozostają po naszej stronie. Często pojawiają się pytania jakie auta odkupujemy? - Otóż nasz skup aut kupi każde auto, które jest zarejestrowane w Polsce. Najbardziej interesują nas samochody w stanie idealnym. Jak wiadomo, nie każde auto jest idealne, dlatego prowadzimy odkup aut w każdym stanie.

Jedynym warunkiem kupna auta przez naszą firmę jest ważny przegląd techniczny.Jeśli chcecie się pozbyć Państwo auta wystarczy wypełnić formularz i czekać na naszą wycenę. Przez telefon nie dokonamy wyceny, gdyż do tego potrzebujemy więcej danych. Wyceny dokonuje rzeczoznawca na podstawie przesłanych nam danych. Telefon odbiera konsultant, który może Państwu udzielić jedynie informacji, ale nie wyceni samochodu.

Bardzo dobrze, jeśli jest możliwość dołączenia zdjęć. To na pewno pomoże w wycenie. Jeśli nie macie Państwo zdjęć auta pod ręką to nic nie szkodzi, proszę wysłać dane bez zdjęć. Nasz skup Aut podejmie się wyceny każdego pojazdu.

Uwaga! Skup Samochodów nie skupuje składaków oraz tzw.anglików.

Wypełnij formularz i dowiedz się ile Skup Samochodów zapłaci za Twoje auto:

witamy

To jest skup samochodów osobowych wszystkich marek. Skupujemy auta z całej Polski! Zostaw nam dane Twojego samochodu, wycenimy go i wyślemy do Ciebie ofertę kupna. Jeśli zaakceptujesz kwotę za którą będziemy zdolni odkupić Twoje auto. Nasz konsultant umówi się z Państwem na dopełnienie wszystkich formalności.